Het Patiëntenportaal en het zorgverlenersportaal zijn momenteel niet beschikbaar. Er wordt hard gewerkt aan een oplossing. De verwachting is dat dit tot en met dinsdag 16 september duurt.
Heeft u een dringende vraag die niet kan wachten? Bel dan met de polikliniek waar u wordt behandeld of met het algemene nummer van ZorgSaam, tel:  0115 – 688 000.
Onze excuses voor het ongemak.

Close
  • algemeen
  • ziekenhuis

Maandag 22 juni om 07:45 uur zijn de nieuwe, ultramoderne operatiekamers van ZorgSaam in gebruik genomen. Iets meer dan een jaar nadat de eerste palen de grond in gingen, wordt er nu in het nieuwe gebouw geopereerd.

De planning werd niet gehinderd door corona. Het feestelijk openen van de operatiekamers was door corona wel een probleem dus dat zal doorschuiven naar de oplevering van het totale OK-complex, over anderhalf jaar. Om er toch bij stil te staan werd het in kleine groep gevierd, met de OK-medewerkers die ochtend van dienst.

Voor het oog van die ploeg hielden leidinggevenden Koen en Britt een lint van aan elkaar geknoopte OK-mutsen omhoog: de symbolische toegang tot de nieuwe ruimtes. Manager Mark van Houten en chirurg Dietrich de Meij knipten in het ochtendzonnetje en na enkele trotse woorden het lint open. Een grote groep OK-medewerkers in hun blauwe pakken ging daarna enthousiast aan de slag.

Meer weten?

Omroep Zeeland maakte het volgende item:

PZC maakte het volgende artikel: